Plan Zajęć


Plan zajęć sztuki walki


Wybierz trenera:
Wybierz zajęcia:
Poniedziałek
06:00Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
07:15Boks
Maciej Grzegorzewski
16:30Zapasy/MMA DZIECI
Lukasz Swirydowicz
17:45Zapasy-Klatka/MMA
Łukasz Świrydowicz(Mateusz Kampik)
19:00Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
20:15BJJ NO-GI
ADAM
 
Wtorek
07:15BOKS
Maciej Grzegorzewski
16:30DZIECI MUAY THAI
Łukasz Grądzki
17:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
19:00BJJ/MMA/SPARINGI NOGI
Łukasz Świrydowicz
 
Środa
06:00Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
07:15BOKS
Maciej Grzegorzewski
16:30DZIECI MUAY THAI
Łukasz Grądzki
17:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
Grupa: ŚREDNIOZAAWANSOWANA
19:00MMA
Łukasz Świrydowicz
 
Czwartek
07:15BOKS
Maciej Grzegorzewski
16:30DZIECI MMA
Łukasz Świrydowicz
17:45Zapasy
Mateusz Kampik
19:00Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
 
Piątek
06:00Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
07:15BOKS
Maciej Grzegorzewski
16:30Muay Thai DZIECI
Lukasz Gradzki
17:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
19:00BJJ/MMA
Łukasz Świrydowicz
 
Sobota
09:15MMA DZIECI
Lukasz Swirydowicz
10:15SPARINGI MMA/STÓJKA/BJJ
Łukasz Świrydowicz, Łukasz Grądzki
 
Niedziela
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
Zawodnicy
Łukasz Świrydowicz
07:15Boks
Maciej Grzegorzewski
BOKS
Maciej Grzegorzewski
BOKS
Maciej Grzegorzewski
BOKS
Maciej Grzegorzewski
BOKS
Maciej Grzegorzewski
09:15MMA DZIECI
Lukasz Swirydowicz
10:15SPARINGI MMA/STÓJKA/BJJ
Łukasz Świrydowicz, Łukasz Grądzki
16:30Zapasy/MMA DZIECI
Lukasz Swirydowicz
DZIECI MUAY THAI
Łukasz Grądzki
DZIECI MUAY THAI
Łukasz Grądzki
DZIECI MMA
Łukasz Świrydowicz
Muay Thai DZIECI
Lukasz Gradzki
17:45Zapasy-Klatka/MMA
Łukasz Świrydowicz(Mateusz Kampik)
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
Grupa: ŚREDNIOZAAWANSOWANA
Zapasy
Mateusz Kampik
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
19:00Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
BJJ/MMA/SPARINGI NOGI
Łukasz Świrydowicz
MMA
Łukasz Świrydowicz
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
BJJ/MMA
Łukasz Świrydowicz
20:15BJJ NO-GI
ADAM



Plan zajęć fitness


Wybierz trenera:
Wybierz zajęcia:
Poniedziałek
09:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
AGNIESZKA W.
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
18:30ZDROWY KRĘGOSŁUP
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 12
19:30TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 13
 
Wtorek
11:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
17:30ABT
NELA
Ilość wolnych miejsc: 11 z 12
18:30CELLULITE KILLER
NELA zastępstwo 31.05.2022
Ilość wolnych miejsc: 6 z 12
19:30ZDROWY KRĘGOSŁUP
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 10 z 12
 
Środa
09:00PILATES
AGNIESZKA W.
Ilość wolnych miejsc: 12 z 12
18:30ABS - BRZUCH
MILENA zastępstwo 01.06.2022
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
19:30CARDIO
MILENA
Ilość wolnych miejsc: 11 z 12
 
Czwartek
18:15TRAMPOLINY
NELA
Ilość wolnych miejsc: 10 z 12
19:30TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 4 z 13
 
Piątek
10:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
11:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
18:00TRENING OBWODOWY
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 12 z 12
19:30TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 13
 
Sobota
 
Niedziela
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
AGNIESZKA W.
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
PILATES
AGNIESZKA W.
Ilość wolnych miejsc: 12 z 12
10:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
11:00AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
AKTYWNY SENIOR Zajęcia Ogólnorozwojowe -zapisy w klubie Stowarzyszenia Starosielce
KORNELIA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 0
17:30ABT
NELA
Ilość wolnych miejsc: 11 z 12
18:00TRENING OBWODOWY
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 12 z 12
18:15TRAMPOLINY
NELA
Ilość wolnych miejsc: 10 z 12
18:30ZDROWY KRĘGOSŁUP
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 12
CELLULITE KILLER
NELA zastępstwo 31.05.2022
Ilość wolnych miejsc: 6 z 12
ABS - BRZUCH
MILENA zastępstwo 01.06.2022
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
19:30TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 0 z 13
ZDROWY KRĘGOSŁUP
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 10 z 12
CARDIO
MILENA
Ilość wolnych miejsc: 11 z 12
TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 4 z 13
TABATA
MARTA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 13