Plan Zajęć


Plan zajęć sztuki walki


Wybierz trenera:
Wybierz zajęcia:
Poniedziałek
06:00Trening Motoryczno-Siłowy
16:30MMA Junior
Damian Zorczykowski
Grupa: 12-17 lat
17:30MMA Początkująca
Damian Zorczykowski
Grupa: od 18 lat
18:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
20:00BOKS
Aleksy Kuziemski
Grupa: Podstawy
 
Wtorek
06:00Trening Motoryczno-Siłowy
16:30MMA Junior
Hubert Sulewski
Grupa: 12-17 lat
17:30Stójka pod MMA
Hubert Sulewski
Grupa: od 18 lat
18:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
20:00BOKS
Aleksy Kuziemski
 
Środa
06:00Trening Motoryczno-Siłowy
16:30MMA Junior
Damian Zorczykowski
Grupa: 12-17 lat
17:30MMA Początkująca
Damian Zorczykowski
Grupa: od 18 lat
18:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
 
Czwartek
06:00Trening Motoryczno-Siłowy
16:30MUAY THAI Dzieci
Łukasz Grądzki
Grupa: 5-14 lat
17:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
19:00MMA
Mateusz Kampik
20:00BOKS
Aleksy Kuziemski
 
Piątek
06:00Trening Cardio
16:30MUAY THAI Dzieci
Łukasz Grądzki
Grupa: 5-14 lat
17:45MUAY THAI
Łukasz Grądzki
19:00BOKS
Aleksy Kuziemski
 
Sobota
 
Niedziela
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
06:00Trening Motoryczno-Siłowy
Trening Motoryczno-Siłowy
Trening Motoryczno-Siłowy
Trening Motoryczno-Siłowy
Trening Cardio
16:30MMA Junior
Damian Zorczykowski
Grupa: 12-17 lat
MMA Junior
Hubert Sulewski
Grupa: 12-17 lat
MMA Junior
Damian Zorczykowski
Grupa: 12-17 lat
MUAY THAI Dzieci
Łukasz Grądzki
Grupa: 5-14 lat
MUAY THAI Dzieci
Łukasz Grądzki
Grupa: 5-14 lat
17:30MMA Początkująca
Damian Zorczykowski
Grupa: od 18 lat
Stójka pod MMA
Hubert Sulewski
Grupa: od 18 lat
MMA Początkująca
Damian Zorczykowski
Grupa: od 18 lat
17:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
MUAY THAI
Łukasz Grądzki
18:45Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
Muay Thai/K1
Łukasz Grądzki
19:00MMA
Mateusz Kampik
BOKS
Aleksy Kuziemski
20:00BOKS
Aleksy Kuziemski
Grupa: Podstawy
BOKS
Aleksy Kuziemski
BOKS
Aleksy Kuziemski



Plan zajęć fitness


Wybierz trenera:
Wybierz zajęcia:
Poniedziałek
17:30TRENING OBWODOWY
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
18:30ZDROWY KRĘGOSŁUP
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 3 z 12
 
Wtorek
17:30TRX VFC
KASIA
Ilość wolnych miejsc: 6 z 10
18:30BRZUCH UDA POŚLADKI
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 1 z 12
19:30STRETCHING
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 5 z 12
 
Środa
18:30TABATA
KASIA
Ilość wolnych miejsc: 1 z 12
19:30ROLLER PILATES
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 5 z 12
 
Czwartek
17:30VOMEN PUMP
KINGA
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
 
Piątek
17:30FAT BURNING
POLA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 12
 
Sobota
 
Niedziela
  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:30TRENING OBWODOWY
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
TRX VFC
KASIA
Ilość wolnych miejsc: 6 z 10
VOMEN PUMP
KINGA
Ilość wolnych miejsc: 8 z 12
FAT BURNING
POLA
Ilość wolnych miejsc: 9 z 12
18:30ZDROWY KRĘGOSŁUP
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 3 z 12
BRZUCH UDA POŚLADKI
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 1 z 12
TABATA
KASIA
Ilość wolnych miejsc: 1 z 12
19:30STRETCHING
ANIA
Ilość wolnych miejsc: 5 z 12
ROLLER PILATES
MAGDA
Ilość wolnych miejsc: 5 z 12