O klubie

Viking Fight Club to miejsce oferujące kompleksową usługę dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę.

VFC daje możliwość przeprowadzenia treningów sztuk walki oraz siłowni na wolnych ciażarach. W ramach szerokiego wachlarza dyscyplin sportowych oferuje zajęcia sztuk walki (m.in. MMA(w tym dla kobiet i dzieci), boks, zapasy, grappling, muay thai w tym dla kobiet i dzieci) w grupach dla początkujących oraz zaawansowanych. Treningi prowadzone są pod okiem wyspecjalizowanej kadry trenerskiej – wielokrotnych reprezentantów Polski oraz trenerów mających na swoim koncie przygotowanie zawodników osiągających sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Pod jednym dachem została zgromadzona wiedza i doświadczenie najwyższej klasy instruktorów i trenerów. Dzięki temu VFC oferuje możliwość prowadzenia zajęć sportowych oraz treningów dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego z klientów pod opieką specjalistów z różnych dziedzin.

Na co dzień w Viking Fight Club trenuje zawodowy team MMA i Reprezantanci polski Kickboxingu i Muay Thai.

W VFC znajduje się strefa wolnych ciężarów i cardio, sala fitness oraz sala do zajęć sztuk walki.

Niezależnie od aspektu sportowego Viking Fight Club jest przygotowany kadrowo do pełnego wsparcia członków klubu w zakresie dietetyki i suplementacji, elementów stanowiących uzupełnienie prowadzonych treningów.

Dla potrzeb klubowiczów funkcjonuje strefa gastronomiczna oferująca napoje, zdrowe i dietetyczne posiłki oraz bogaty asortyment odżywek i suplementów.

Viking Fight Club stwarza niecodzienny klimat poprzez połączenie świata sztuk walki i świata fitness, a przede wszystkim atmosferę wspólnych treningów, motywującą każdego do wzmożonego wysiłku.